Ziele Czystka apteka

Czystek posiada właściwości, które wzmacniają układ immunologiczny oraz dodają energii. Dlatego też zaleca się picie herbaty z czystka podczas grypy bądź w przeziębieniu. Wysoka zawartość polifenoli, tzw. przeciwutleniaczy, powoduje działanie oczyszczające i antyalergiczne. Czystek ma również dobroczynne właściwości w postaci umożliwienia pozbycia się z organizmu metali ciężkich, co jest niezwykle istotne w przypadku palaczy. Chroni również naczynia krwionośne, rozpuszcza zatory i zakrzepy.

Kolejne niezwykłe właściwości czystka to przyspieszenie gojenia ran oraz skuteczne działanie przeciwłupieżowe, przeciwtrądzikowe, a także przeciwgrzybiczne. Powoduje wybielenie szkliwa w jamie ustnej, jak również redukuje przykry zapach potu,

Czystek pomoże również naszym pupilom domowym w odstraszaniu pcheł i kleszczy.

Najbezpieczniejszym miejscem, aby zakupić ziele czystka, jest apteka oraz sklep zielarski.

Internetowy sklep ZiołaDar to sklep zielarsko-medyczny, który w swojej szerokiej gamie produktów ma również ziele czystka, promując je jako zioło przeciwko grypie, pomocne w walce z boleriozą, a nawet nowotworami, blokujące wzrost wszystkich wirusów, w tym wirusa ptasiej grypy. Dostępny w sklepie czystek proponowany jest klientom w formie suszu i kapsułek.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków